Kurz jógy nejen pro začátečníky

Intenzivní kurz ashtangy, individuální, přístup, příjemné prostředí, studijní materiál, láska na celý život :-), kurz vhodný úplné začátečníky, ale i pokročilé kteří se chtějí dozvědět něco víc…

Co se naučíte:
1. sérii ashtanga jógy, seznámíte se s její metodou a principy. Krůček po krůčku položíme pevné základy vaší jógové praxe. Začneme úplně od základů dechem, propojením dechu a pohybu, pozdravy slunci a postupně budeme přidávat další pozice, které vždy přizpůsobím vašim možnostem.

Věnovat se budeme 1. sérii astanga jógy nazývané jóga chikitsa, která uzdravuje, harmonizuje, očišťuje fyzické tělo… Sled pozic je přesně dán, a my plynule přecházíme z pozice do pozice vedení vlastním dechem a postupně se praxe stává meditací v pohybu… Přes fyzické tělo se dostáváme blíže sami k sobě. A je úplně jedno, zda hledáme zvýšení výkonu, síly, flexibility, anebo hledáme zklidnění “vypnutí hlavy”… V ashtanga józe je řád, který, když jej pochopíme, nám dává spoustu možností a variant, a také nám dává obrovskou svobodu.

Cena: 2500 Kč.
V ceně je 10 kurzových lekcí a 5 vstupů na mysore lekci, studijní materiál, půjčení podložky, anebo sleva na AIYIA podložku ve výši 300kč po celou dobu trvání kurzu…

Místo v kurzu si rezervujte buď na tel. 775 348 567 nebo zde.
Místo je rezervováno po zaplacení zálohy 1000 kč na účet 1585405015/3030 (do poznámky prosím uveďte vaše jméno a “Kurz jógy“). Celá částka musí být uhrazena nejpozději v den zahájení kurzu.

Podmínky kurzu:
>  Prosím počítejte s tím, že lekce na sebe navazují, takže pokud byste se jakékoli lekce nemohli zúčastnit, můžete si ji nahradit na mysore lekci (náhrada je možná maximálně 2 krát).
>  5 vstupů na mysore lekci si můžete vybrat kdykoli po dobu trvání kurzu, poté jejich platnost končí.