Recenze

Moc krásné studio na prima místě s bezvadnou lektorkou. Všem doporučuji ( Petra L.)


Skvelý prístup 🙂 podložka je zo skvelého materiálu :)) ďakujem za rýchle vybavenie a dodanie :)) 🙏🏻. (Alyka de M.)

Pro mě ta nej jóga. U wheel jógy se zasměju, úžasně protáhnu a zpevním tělo. Mysore mám ráda pro to krásné plynutí a vypnutí hlavy (fyzické změny těla jsou jako bonus:-)) (Lenka M.)


Monika je báječná lektorka jógy, je moc milá, ale predevším je to velká profesionálka, která dbá na správné provedení jógových pozic. Oceňuji její individuálni přístup a zapálení pro jógu, které ke opravdu nakažlivé 😉 (Hanka L.)


Prostřednictvím těchto slov chci Monči poděkovat za to, že předává dál, co se sama naučila a co jí pomáhá. Není to jen cvičení, je to cesta do nitra. Mám pocit klidného probouzení. Pokud chce někdo vyzkoušet jógu, nebo má zkušenost s jógou, která mu neseděla, mohu jen doporučit lekce s Monikou. Se smíchem a klidem se dostanete sami k sobě. ☀️🙂 (Silvie B.)


Monikin priestor odporucam všetkým, ktori chcu zazit jogu.. Nie si len odcvicit, ale ochutnat jej vlastnu esenciu.. Priestor dýcha pohodou a laskou, vlastnostami, ktore charakterizuju zakladatelku 🙏 ďakujem..(Katka C.)


Krásný a čistý prostor plný pohody 🌞
Skvělá a usměvavá lektorka Monča♥️🌞
Za mě TOP 👍🔝🧘🏽‍♀️🌸 (Sara K.)


Jsem ráda, že jsem našla člověka, který chápe jógu stejně, jako já, jako skvělý prostředek k udržení/ získání zdravého a fungujícího těla, bez zbytečných úrazů a bolesti a zároveň k udržení mentální pohody, kterou člověk v dnešní době, tak potřebuje, aby se z toho nepo… :D. Vede krásné hodiny a dokáže z Vás dostat to nejlepší <3 Kdo nezažije – nepochopí 🙂 (Zuzana V.)


Každé cvičení je důležité pro naše tělo, ale to jestli vás to bude bavit a pomůže vám to, vždy záleží na tom, kdo to vede. Jóga mi přišla vždy taková odpočinková, nenáročná. Dokud jsem nepoznala Moniku a ashtanga jógu. Člověk se zpotí ani neví jak, naučí se překračovat nekomfortní zóny, vnímat své tělo a nebýt na sebe tak přísný. Samozřejmě že se to projeví i v osobním životě a to je pro mě nejdůležitější. Moniko děkuji, že jsi. (Iveta P.)


Děkuji za kurzik sladkého peceni moc mi pomohl. Vše Monika dokázala velmi laskavým způsobem podat. Snad mi brzy vyjde se zúčastnit jógy s Monikou…(Pavlína M.)


Koupila jsem si podložku duhové moře a nejen, že je na cvičení perfektní, tak i její barvy mě nabíjejí energii, všem doporučuji (Lucie V.)


Co potřebujeme k životu?…DECH! Jak samozřejmé! Až díky jógy v baječném prostoru Aiyia pod vedením jedinečné učitelky má pro mě dech jiný význam … dýchám a do dechu se hýbám 🙂 Díky (Drahomíra Č.)


Krásný prostor, úžasná a milá učitelka Monika. Podařilo se jí nadchnout mě pro Ashtangu, kurz první série byl nabitý informacemi, teď se vždy těším na mysore lekci, kam se zase posunu! Moc fajn místo 💗. (Šárka G.)