UČITELSKÉ KURZY

AIYIA má nový koncept rozšiřujících kurzů-kurzů nejen pro budoucí učitele jógy, ale také všechny praktikanty, kteří chtějí rozšířit, prohloubit své znalosti nejen z praxe jógy ale také teoretické znalosti, znalosti o adjustment….

Nově všechny kurzy budou 50-ti hodinové a vy sami si můžete volit který „balíček-modul“ si vyberete a seskládáte si jej na míru

Po absolvování 200 hodinového studia získáte certifikát mezinárodní aliance jógy a MŠMT akreditaci na základě, které si můžete zažádat o živnostenský list.
50 ti hodinový kurz může sloužit jako rozšiřující vzdělání pro všechny, kteří mají 150 hodinový lektorský kurz jógy a potřebují jej zvětšit na 200 hodinový.

Během 200 hodin získáte informace o 1. a 2.sérii ashtanga jógy-ucelený systém

50-ti hodinové kurzy budou rozděleny takto:

1. Modul
– Během tohoto kurzu získáte informace k 1.serii ashtanga jógy nazývané joga chickitsa až po NAVASANU pozici lodičky, jedná se o polovinu 1.série.
– Také se zaměříme na osmidílnou Patanjaliho stezku

2. Modul
– Během tohoto kurzu získáte informace k 1.serii ashtanga jógy nazývané joga chickitsa probereme pozice, které následují po Navásaně dále.
– Začneme pracovat s technikami koncentrace, práce s myslí

3. Modul
– Během tohoto kurzu získáte informace k polovině 2.série ashtanga jógy nazývané nadhi shodana
– Přiblížíme si 1.sérii v sanskrtu, aby jste zvládli odvézd vedenou hodinu se všemi vinjásami
– Zaměříme se na pranajámu, dýchací očistné techniky
– Očistné techniky – shatkrias

4. Modul
– Během tohoto kurzu získáte informace k druhé polovině 2.sérii ashtanga jógy nazývané nadhi shodana
– Přiblížíme si 1.sérii v sanskrtu, aby jste zvládli odvézd vedenou hodinu se všemi vinjásami
– Zaměříme se na meditační techniky
– Jóga sutry

Ve všech modulech je kladen důraz na individuální potřeby klientů, posun-prohloubení vlastní praxe, prohloubení-zkvalitnění učitelských technik. Sama kladu velký důraz na práci s klientem, který má indiviuální, specifické potřeby, zranění, omezení ať už fyzické nebo psychické.

Všechny moduly bodu probíhat v malé skupince studentů, důraz kladen na individualitu, bezpečnost nejen v pozicích, ale také v dopomocích. Pro mě je důležité, aby si budoucí učitelé sami nevědomky neubližovali a jejich tělo bylo “v bezpečí”… Tzn. aby měli bezpečné návyky při učení a dopomocích. Také po celou dobu kurzu jsou možné individuální konzultace, rady, vedení toto vše platí i po ukončení kurzů.

Rovněž nabízím variantu přespání v AIYIA shale zdarma. Prostor nabízí vybavenou kuchňku, rozkládací gauč, sprchu wc a hlavně útulné příjemné prostředí…V krásné beskydské krajině.

Ceny:
1 modul – 15 000 Kč
2 moduly – 25 000 Kč
4 moduly – 45 000 Kč

–  moduly volíte dle vašeho výběru a preferencí, je možné několikrát absolvovat tentýž modul
–  doba absolvování do 2 let (platí u zvýhodněné ceny 4 modulů)

TERMÍNY (2020):
1.Modul 6.-11.7.
2.Modul 7.-9. a 13.-15.8.
3.Modul 4.-6.9. a 18.-20.9.
4.Modul 2.-4.10. a 16.-18.10.

Pokud máte jakékoli další otázky, neváhejte mě kontaktovat 😀
Přeji vám krásné dny Monika L.

Pro více informací a registraci prosím vyplňte formulář níže, nebo mi napište email (monika.lepkova@aiyia.cz), případně volejte tel.: 775 348 567 🙂