O mně

Celý život se věnuji práci s lidmi, dalo by se říci, že se stávám jejich majákem v moři chaosu a je jedno, zda hledají rovnováhu těla, mysli, duše nebo všeho najednou.

Mou práci definuje citlivé a jemné vedení a podtrhuje jí úcta a respekt. Předávám, učím a provádím s klidem, úsměvem, bez stresu, či tlaku na čas, nebo výkon. Plně respektuji cestu každého člověke, ať je jakkoliv rychlá, či složitá.

Jsem věčným hledačem rovnováhy, ráda se obklopuji barvami a smíchem, užívám si život a raduji se z maličkostí, zároveň tak, jak umím svítit, umím být i dole. A ve všem hledám zdravou rovnováhu. Bývají dny, kdy odpočívám a dobíjím baterky, pláču a vztekám se, ale také dny, kterými proplouvám s lehkostí. Nevzdávám se a věřím, že my sami jsme si nejlepšími doktory a že pro každé trápení existuje cesta řešení.

KDO JSEM

Miluji život, jeho proměnlivost a nestálost. Je pro mě darem, že žiji v místě, kde se střídají roční období i jejich rytmus, za to vše pociťuji hlubokou vděčnost. Vnímám, že život je změna a ta je jedinou jistotou, kterou máme. A také to, že s prvním nádechem přicházíme na tento svět a s posledním výdechem opouštíme naše tělo, nikdy nevíme, jak je dlouhý čas mezi těmito dvěma dechy a kolik dalších nádechů a výdechů nás ještě čeká.

A tak se snažím žít naplno, vědomě jít životem, dívat se srdcem, nikoliv očima, ty jsou totiž přímou linkou do ega. A nenechte se zmýlit, ani u mě není vše jen růžové a prosvícené sluníčkem, i tyto pošmourné dny vítám, jsou nesmírně důležité, neboť díky nim můžeme vnímat polarity, můžeme růst a vyvíjet se, poznávat sami sebe. Jak bychom mohli jinak vědět, že milujeme slunce, teplo, když bychom nepoznali tmu a zimu?

Považuji se za věčnou a neutuchající optimistku, sice občas s bluesovou náladou, ale obě tyto polarity si dokažu užít a prožít plnými doušky. Mé vnitřní dítě umí třeštit, skákat a čertit, radovat se z maličkostí, ale umí se i vztekat a kopat okolo sebe. Miluje houpaní se na houpačkách, západy i východy slunce.

E15A3944


"Cesta je cíl."

.

E15A3517
E15A3527