Terapie

terapie

aneb cesta k sobě

Toto je čas jen pro Tebe protkaný jemným a citlivým nasloucháním, pochopením a vedením. Vytvořím pro tebe bezpečné místo, kde budeš vědět, že jsi přijímán přesně takový, jaký jsi, se všemy svými starostmi, chybami, či programy. Terapie je čas, který Ti otevírá prostor k tomu dovolit si odkrýt a pochopit své strachy, stíny temnotu a všechny třinácté komnaty.

Věřím, že nejlepšími učiteli jsem sobě jen “my sami”, jen se někdy stane, že se na cestě ztratíme, odpojíme se od sebe sama, své podstaty, své duše, že si zkrátka přestaneme naslouchat.

Naše duše s námi hovoří přes naše tělo, naše pocity, intuici. Ukazuje nám, co je pro nás dobré, či špatné a třeba i to, kterou cestou se vydat, jak se rozhodnout a mnohem více. Mohu ti pomoci znovu najít cestu k sobě, vnímat svoji duši, znovu ji slyšet a naučit tě s ní komunikovat skrze tělo a pocity. Naučím tě techniky a dám ti nástroje, které pak zvládneš používat kdykoliv a kdekoliv beze mě.

E15A3370

žít tady a teď

Naše hlava je náš největší nepřítel, vymýšlí spousty variant, teorií, neustále nás vrací do minulosti anebo naopak nám rozvíjí vize do budoucnosti. Nekonečný chaos a tok myšlenek způsobuje chaos i v duši, potažmu v těle.

Jenomže my žijeme teď a tady, neboť minulost už uplynula, budoucnost se teprve utváří. Jediné, co je je současnost a díky ní se vytváří budoucnost. Jenom v opravdovém tady a teď dojde ke ztišení toku myšlenek, v tomto kouzelném okamžiku žijeme a ne přežíváme, jsme skutečně vědomí. Uvědomujeme si, co potřebujeme, zda jsme šťastní, naplnění, či smutní. Když se necítíme dobře, můžeme díky žití v přítomnosti nalést, vydefinovat si, co se nám skutečně děje a pochopit to, pracovat s tím a posléze najít řešení.

Tak jako je oheň dobrý sluha, ale špatný pán, tak stejně to platí o naší hlavě. Pokud má naše hlava otěže, pak se necítíme dobře ve svém těle, ani na duši. Naší hlavou neustále posuzujeme, hodnotíme, máme v ní spoustu programů (například, co by tomu řekli lidi, nemůžu projevit slabost, jsem máma a musím se chovat tak, či tak). Pokud si hlava jede prim, jsme na úrovni nezdravého ega – jášství. Převažují v nás nekontrovatelné emoce, strach, vztek, zoufalství, obavy. Nevnímáme naši duši a posléze ani tělo. Pokud je však naše tělo, duše a hlava v rovnováze, spolupracují a komunikují, dokážeme nalést řešení svých problémů, starostí, jsme v přítomnosti vědomě.

E15A3421

Na terapii CESTA DUŠE se na chvíli stanu tvým průvodcem, světélkem na cestě za znovunalezením, propojením se s tvým JÁ. Protože když jej nalezneš, bude ti krásně a spokojeně na světě, bude ti dobře ve tvém těle a v celém bytí. Budeš se mít rád/a.

Někdy můžeš zažívat pocit, že není světlo na konci tunelu, ale věř, že tam je. Pomohu ti najít tu cestu světla, najdeme přesně takové nástroje a metody, které ti budou fungovat. Navedu tě, jak naslouchat svému tělu, duši a mysli, jak je propojit v harmonický celek.

Terapie probíhají buď osobně v AIYIA anebo přes zoom v bezpečí tvého domova.

terapie JE

CESTA DUŠE

energetické léčení

Je kouzelným časem, kdy se propojíte sami se sebou a s universem. Dojde k vyladění a propojení těla, duše a mysli na všech úrovních. Poté co se rozloučíme tento proces nekončí, naopak dobíhá, vnímáte změny, vyladění, větší vnímavost sám k sobě, jste více Sami sebou.

Jsou dvě varianty cesty:

  1. Aktivní kdy se vědomě aktivně podílíte na procesu. Procházíme místa v těle a pracujeme společně na uvolnění napětí, emocí, bloků, traumat, bolesti
  2. Pasivní tady jste příjemci, ležíte a jste. Tato forma je jemnější uvolňující, relaxační

energetické léčení

Je kouzelným časem, kdy se propojíte sami se sebou a s universem. Dojde k vyladění a propojení těla, duše a mysli na všech úrovních. Poté co se rozloučíme tento proces nekončí, naopak dobíhá, vnímáte změny, vyladění, větší vnímavost sám k sobě, jste více Sami sebou.

Jsou dvě varianty cesty:

  1. Aktivní kdy se vědomě aktivně podílíte na procesu. Procházíme místa v těle a pracujeme společně na uvolnění napětí, emocí, bloků, traumat, bolesti
  2. Pasivní tady jste příjemci, ležíte a jste. Tato forma je jemnější uvolňující, relaxační


REFERENCE

Říká se, že v pohodlí se nic nemění a já naprosto souhlasím. Moniku jsem poznala jako učitelku aštánga jógy, ale velmi rychle jsem zjistila, že pro ni tělo není tak důležitý. Má obrovský dar vidět i to, co my sami před sebou schováváme No a proč to nepohodlí? Monika přesně ví, na kterou strunu zabrnkat, na které místo ukázat a kam šťouchnout. Takže občas jsem měla chuť se vztekat směrem k ní, ale naštěstí mě moc krásně naučila, že všechno, co nás sere je jen a jenom naše. Jestli Moniku jako průvodkyni, terapeutku a určitelku doporučuji? Všema deseti, ale né prsty, ale všema svýma odhalenýma blokama, pochybnostma a trápeníma. U Moniky je vždycky bezpečno.
Monča má dar vidět. Je to člověk, který do Tebe vidí mnohem hlouběji, než ty sám. Velmi často budeš mít pocit, že jsi před ní nahá, nemůžeš nic skrýt. Nevím jak to dělá, ale je to tak. Setkání s Mončou je na mé cestě k sobě velmi důležitým a velmi výrazným milníkem. Vedla mě tak, že jsem byla schopná pustit věci, ve kterých jsem se patlala pár let a dovolila mi zajít ještě hlouběji, opravdu hluboko do sebe, svých vzorců a programů, které mi přitěžují.
Moni, v první řadě bych chtěla moc poděkovat za energetické léčení. Byla to opravdu příjemná zkušenost a vím, že se k ní ráda k Tobě vrátím. Průběh byl zajímavý, cítila jsem, že se něco “dělo”, ale to nejlepší přišlo až během dne a následující den. Jakoby se to opravdu vše restartovalo, navrátilo k podstatě. Celkově je mi ještě stále moc dobře a ač to možná bude klišé, pojmenovala bych to, že propojení mi dalo nádhernou lehkost bytí. Nejvíce fyzicky vnímám danou oblast břicha, o které jsme se spolu posléze bavily. Někomu padá kámen ze srdce, mi snad spadla kovadlina z břišní oblasti. A dále tedy i velmi vnímám, že od našeho setkání, nemám tak studené pocity nohou. Co se psychiky týče, i zde se kouzlilo. Přijde mi, že se některé věci hezky přijaly a konečně je dovedu pustit. Ještě jednou tedy moc děkuji!
Cesta duše kurz - Monika nám jednou řekla (tedy aspoň takhle jsem si to vyložila já), že už jenom to, že jsme se přihlásili na tento kurz a dorazili, započali jsme určitou změnu. O jakou změnu jde, ajké má obrysy, co přesně má znamenat... nemusíte vědět hned. Avšak, pokud při čtení anotace kurzu ve Vás něco rezonuje, vydejte se na svou cestu. Není potřeba mít jasná očekávání. To vše přijde v průběhu kurzu, nebo po něm. Monča Vás naťukne, navede, usměrní, otevře i zastaví - vždy bude záležet, kam ji pustíte vy sami. Monča vám dodá podporu, bezpečí, nespočet tecnik a myšlenek. I když je kurz veden ve skupině, nabízí individuální zákoutí a vše se nese v tempu a potřebách skupiny. K jakému cíli mířím já, už možná tuším, ale to, že už na té cestě k tomu cíli jsem, zcela vím. A jak to máš ty?
Energetické léčení: Po narození mého syna došlo k určitým komplikacím a my jsme se ocitli v tu chvíli v zoufalém stavu. Když opomenu Mončinu intuici, která mě před tím částečně varovala, domluvili jsme se na energetickém léčení na dálku. Naše dvě spojení byly kouzelné, silné, jako bych se najednou ocitla v úplně jiné dimenzi. Jako by mě někdo pohladil až v samém nitru a ubezpečil mě, že je vše v naprostém pořádku. V ten moment mě polil obrovský pocit štěstí, lásky a najednou jsem měla sílu, která ze mě přímo sálala. O tom, s jak velkou a krásnou energií dokáže Moni léčit, svědčí fakt, že nejen, že jsem cítila ten příval u sebe samé, ale v jednu chvíli vyzařovala i z mého chlapečka, takže přesně vím, kdy se napojovala na něj. Děkuju za tento zážitek. Kdybych to nezažila, neuvěřím, že je něco takového možné. A přestože je to téměř dva měsíce, mám pocit, že z toho čerpáme ještě dodnes.