Wheel jóga

E15A3480

Tato lehce neseriozní, ztřeštěná, hravá lekce s “kolečkem” je pro všechny z vás, kterým nehovují mysore lekce. Nemáte chuť se učit sestavu namíru, ale vyhovuje vám skupinová lekce, na které se pokaždé děje něco jiného. Zároveň ale vnímáte, že potřebujete protáhnout, zpevnit tělo, anebo chcete zlepšit rovnováhu, a třeba hledáte i výzvu. “Kolečko” nám pozice může zjednodušit, ale i ztížit, zároveň slouží i jako masírovací pomůcka.

Wheel jóga posiluje hluboký stabilazační systém a napomáhá správnému držení těla. Pomáhá při problémech s pohybovými aparátem, rovnováhou, zmírňovat příznaky ischiasu, při hypertenzi pánevního dna.

Díky “kolečku” zpevníte své tělo, naučíte se pracovat se středem těla, posílíte stabilitu, protáhnete tělo, promasírujete, vypnete hlavu. Nicméně podle mě je nejdůležitější, že se během lekce budete smát, a budete odcházet šťastní, spokojení a nabití.

A vůbec se nemusíte bát tuto lekci zvládnou i začátečníci, jako vždy je několik variant pozicí, právě proto má co nabídnout i pokročilým.

Těším se na vás.

E15A3892